Vislabākie padomi likmju veikšanai — lieli vinnesti ar Bet365 un bettingtips7.com

Piemēram Jūs esat kāda sporta veida cienītājs un vēlaties atrast pareizo vietu online likmēm, bet nevarat izvēlēties no daudzajām bukmeikeru piedāvātajām iespējām. Bet Jums nevajag svārstīties.

Ar savām 500 000 likmēm nedēļas laikā un ar pirmo vietu interneta klasācijā par 2010 g., 2011 g. un 2012 g. Bet365 ir vadošais bukmeikers pasaulē. Bet tagad skatamies, kāpēc Bet365 dod vislabākos padomus likmju veikšanā.

Kāpēc Jums jāizvēlās Bet365?

Dibināta 2000. gadā, Bet365 gadu gaitā ir izveidojusi savu vārdu. Savā mājas lapā Bet365 piedāvā izvēles iespējas vairāk nekā 17 valodās. Bez tam tā piedāvā daudzveidīgas funkcijas un vislielāko sākuma bonusu šajā biznesā. Būtībā Bet365 ir pirmais numurs likmju biznesā.

Bet365 savā mājas lapā piedāvā vairāk par 30 sporta sekcijām. Šīs sporta sekcijas iekļauj: amerikāņu futbolu, basketbolu, boksu, boulingu, tenisu, eiropas futbolu, kurtu suņu skriešanās sacīkstes, slēpošanu, hokeju uz ledus, NASCAR, golfu un c.

Šīs sporta sekcijas vienmēr iekļauj sporta notikumus, kas tiek rīkoti visā pasaulē. Ar Bet365 Jūs varat veikt likmes gandrīz visās esošajās līgās un sporta veidos. Tie iekļauj arī sieviešu un jauniešu sporta spēles.

Katrai spēlei ir plašs derību loks, no kura Jūs varat izvēlieties. Ar Bet365 Jūs varat izmantot lielākas likmes nekā pie lielākās daļas bukmeikeriem. Bet365 piedāvā plašu klāstu atlaides. Bez tam te ir pieļaujams pieklājīgs likmju lielums – tas ir kaut kas, ko lielākoties bukmeikeri nepiekrīt pieņemt.

Ērtais interfeiss padomiem likmju veikšanā

Daudzi apmierināti lietotāji uzslavēja jauno un uzlaboto interaktīvo Bet365 platformu. Ir zināms, ka tās ielādēšanās ātrums ir visai iespaidīgs, jo katras derības ielādēšanās laiks ir apmēram 2 sekundes.

Visi sporta veidi, par kuriem var veikt likmes, tiek uzskaitīti kreisajā pusē. Labajā pusē viegli varat pārskatīt katra atsevišķa sporta veida koeficientus. Izmantojot jaunās tehnoloģijas Bet365 ir spējīga apstrādāt sekundes laikā tūkstošiem datu izmaiņas. Turklāt jauno datu attēlošana kavējās mazāk par 2 sekundēm.

Bet365 ir spējīga piedāvāt saviem klientiem pastāvīgu informācijas plūsmu reālā laikā. Un tas viss iet no rokas rokā ar vienlaicīgo pieņemšanu un nemitīgi lielo klientu datu apjoma apstrādi. Vislabākais pie Bet365 ir funkcija in-play, kuru Bet 365 piedāvā saviem klientiem.

90% no derībām, kuriem Bet365 ir pieeja, ir in-play derības. Papildus pētījumi rāda, ka Bet365 rīcībā ir vislielākā tirgus daļa un in-play koeficienti, kurus varat atrast online.

Lai piekļūtu Bet365 in-play sekcijai, viss, kas Jums ir jāizdara, ir jāuzklikšķina uz pogas „live in-play” navigācijas lentas augšējā kreisajā pusē.

Viena no labākajām funkcijām te ir iespēja pievienot un likvidēt notikumus nodaļā „favorīti”. To varat izdarīt, ja uzklikšķināsiet uz katras derību pogas un tas parādīsies Jūsu sarakstā „favorīti”. Sekcija in-play tāpat arī satur rezultātus, kurus varat pārskatīt uzreiz reālajā laikā.

Visu notikumu dažādā statistika ir viena klikšķa attālumā, kas dara likmju veikšanas pārdzīvojumus patīkamākus un mazāk stresainus. Dažiem notikumiem ir arī variants skatīties tos tiešraidē. Tiešraides strīminga pakalpojums piedāvā lielu sporta notikumu daudzveidību. Varat skatīties šos notikumus Bet365 tiešraidē.

Jums ir jāatbilst tikai vienam noteikumam un tas ir – Jūsu Bet365 kontā Jums ir jābūt vismaz 1 angļu mārciņai . Kamēr Jums ir 1 angļu mārciņa, Jums ir pieejams Bet365 pakalpojums.

Palīdzība klientiem

Ar savu mājas lapu, kura ir pieejama 17 dažādās valodās, un ar vairāk kā 1500 darbiniekiem, Bet 365 ir viena no vislabākajām klientu apkalpojošajām sistēmām industrijā. To apstiprina atpakaļsaite ar klientiem.

Pieklājīgā un efektīvā klientu apkalpošana, ko piedāvā Bet365, var atrisināt visas radušās problēmas. Bet365 klientu apkalpošanas komanda Jums var sniegt atbildes savā čatā (sarunu istabā). Komandas darbinieki labprāt Jums palīdzēs izskaidrot rezultātus, bezmaksas likmju noteikumus, apmaksāšanas veidus un c.

Akcijas un bonusi

Viens no iemesliem kāpēc Bet 365 ir viens no vadošajiem bukmeikeriem pasaulē ir viņu piedāvātā akciju pakete. Mājas lapa piedāvā dažādas akcijas, visvairāk tās ir vērstas uz sportu, kuram ir vislielākā piekrišana – uz futbolu.

Šīs atlaides sevī iekļauj naudas atgriešanu, ja ir nulles neizšķirts, 100% bonus par eiropas futbolu un t.t. Bonuss par neizšķirtu spēli ar nulles rezultātu ir sevišķi interesants. Principā tas nozīmē, ka ja Jūs esat likuši likmi uz futbola spēli, kura ir beigusies ar neizšķirtu rezultātu, tad Jūs saņemsiet naudu atpakaļ.

Tas notiek pateicoties faktam, ka neviens futbola fans nespēj priecāties par spēli, kas beidzās neizšķirti. Isumā, ja lieciet likmes uz vienu spēli, kas ir „garlaicīga”, varat saņemt naudu atpakaļ. Tas skan labi, vai ne? Citas atlaides ietver zirgu sacensības un kurtu suņu skriešanās sacīkstes, kā arī amerikāņu sportus, tai skaitā MLB, NBA, NFL, NCAAF un NCAAB.

Bet vispopulārākā balva protams ir 200 angļu mārciņu bonuss, kuru varat saņemt. Tas ir vislielākais bonuss, kas eksistē likmju industrijā. Nevarat saņemt neko labāku par to.

Lai varētu saņemt šo bonusu, Jums ir jāatklāj Bet365 konts un jādepozē no 10 līdz 200 angļu mārciņām. Bonuss ir atkarīgs no depozīta lieluma – jo vairāk iemaksāsiet depozītā, jo lielāku bonusu saņemsiet. Lai varētu saņemt depozītu kopā ar bonusu, Jums ir jāapgroza depozīts kopā ar bonusa summu, kas sanāk trīs reizes vairāk. Nav nozīmes vai likme vinnē vai zaudē, tā tāpat būs ieskaitīta.

Bet365 piedāvā vairākus variantus naudas iemaksāšanai un izmaksāšanai. Mājas lapa pieņem gandrīz visas debīta un kredīta kartes. Bez tam Jūsu transakcijas, banku pārskaitījumi un depozītu summu pārbaude netiek aplikta ar papildus taksēm.

Un visbeidzot, salīdzinot ar citiem bukmeikeriem Bet365 izmaksā naudas summas daudz īsākos termiņos. Bet365 sponsorē dažādas bezmaksas sacensības, kas nes labumu gan jauniem, gan esošajiem klientiem. Pat nav svarīgi kāds ir jūsu konta saldo.

Bez tam atgriezeniskā saite ar klientiem apstiprina, ka Bet365 uztur vislielāko futbola likmju selekciju. Likmes uz Āzijas handikapu tirgū, kuras piedāvā Bet365, tiek uzskatītas par nepārspētām entuziastu vidū, tā kā visai bieži tiek dotas bezmaksas likmes.

Kopumā Bet365 ir viens no labākajiem, bet svarīgāk ir tas, ka tā ir arī viena no visdrošākajiem bukmeikeriem likmju industrijā. Vinnējošās likmes tiek izmaksātas bez kavējumiem un Jūs saņemsiet naudu bez nekādām grūtībām.