Saa parimaid panustamisnippe – võida suurelt bet365-ga ning bettingtips7.com-ga

Olete suur spordifänn ning tahate leida korraliku kohta veebis, kus panuseid teha, kuid ei suuda otsustada paljude panusetegijate vahel. Pole vaja kauem otsida kuna:

Üle 500 000 panuse nädalas ning hoides esimest asetust maailmas veebipõhiste mängude kompaniide hulgas aastal 2010, 2011, ning 2012, Bet365 on maailmas juhtiv panuste võtja. Vaatame, miks Bet365 pakub parimaid panustamisnõuandeid.

Miks bet365?

Asutatud aastal 2000, Bet365 on endale läbi aastate nime teinud. Bet365-e veebilehte on võimalik kasutada rohkem kui seitsmeteistkümnes erinevas keeles. Lisaks on saadaval hulga pakkumisi ning suurim stardiboonus äris. bet365 on tõepoolest number üks, mis puutub panustamisärisse.

bet365 pakub oma veebilehel rohkem kui kolmekümmend erinevat spordisektsiooni. Need spordialad hõlmavad: ameerika jalgpalli, pesapalli, korvpalli, poksi, bowlingut, tennist, jalgpalli, koerte võiduajamist, suusatamist, jäähokit, NASCARit, golfi, jne.

Need spordisektsioonid sisaldavad alati hulga erinevaid spordiüritusi, mis leiavad aset ümber maailma. Bet365-ga võite panustada peaaegu igale spordialale ning liigale, mis on olemas. Lisaks ka naiste spordialad ning noortevõistlused.

Iga mäng omab erinevaid turgusid, millest valida. Bet365-ga saate kasutada kõrgemaid panuseid kui enamuste teiste panustamisfirmadega. Bet 365 pakub suurt valikut loobumisteks. Samuti lubab Bet365 mõistliku suurusega panuseid, millega teised kompaniid tavaliselt nõus ei ole.

Suurepärane kasutajaplatform panustamisnippideks.

bet365-e uus ja parandatud interaktiivne platform on saanud kiita paljude rahulolevate klientide poolt. Tolle laadimiskiirus on üsnagi muljetavaldav, laadimisaegadega umbes kaks sekundit sõltumata turust.

Kõik panustamisspordid on reastatud vasakul küljel. Paremal küljel, näete shansse erinevate spordialade jaoks. Uue tehnoloogia kasutusele võtmisega on bet365 suuteline haldama tuhandeid muudatusi andmetes igas sekundis. Lisaks on andmete hilinemine vähem kui kaks sekundit,

Bet365 on suuteline andma oma klientidele järjepidevat reaalajas infot. See käib koos samaaegse klientide andmete vastuvõtmise ning haldamisega. Parim asi Bet 365 kohta on see, et nad pakuvad mängusisest pakkumiste tegemise võimalust.

Üle 90% turgudest, millele saab bet365 kaudu ligipääsu on mängusisesed. Uurimistöö on näidanud, et bet 365 omab suurimat turgude kogu ning parimaid mängusiseseid shansse, mida veebis leida võimalik.

Et saada reaalaja sektsioon Bet365 juures peate ainult vajutama “mäng reaalajas” nuppu navigatsiooniriba vasakus nurgas.

Üks parimaid pakkumisi siin on võimalus erinevaid üritusi “lemmikute” sektsioonist sisse ja välja paigutamine. Seda on võimalik teha vajutades tähele ükskõik mis turu kõrval ning see ilmub teie “lemmikute” nimekirjas. Mängusisene sektsioon sisaldab samuti ka reaalajas mänguseise, mida on võimalik vaadata otse reaalajas.

Statistika ükskõik millisest üritusest on ainult ühe kliki kaugusel, mis muudab teie panustamiselamuse palju rohkem meeldivamaks ning vähem muret tekitavaks. Osadel üritustel on isegi olemas võimalus neid otseajas vaadata. Otseajas kajastamis teenus pakub laialdast valikut spordiüritusi. Neid üritusi on võimalik kajastada otse Bet365-ga.

Peate täitma ainult ühe tingimuse, ning see on, et teil oleks vähemalt £1 oma Bet365 kontol. Senikaua kuni teil on vähemalt £1 oma kontol jääb teenus teile kättesaadavaks.

Klienditeenindus

Seitsmeteistkümne erineva keele ning rohkem kui 1500 töötajaga omab Bet365 ühte parimat klienditeenindussüsteemi panustamisäris. Tagasiside klientidelt on seda korduvalt kinnitanud.

Korralik ning efektiivne, Bet365-e klienditeenindus suudab lahendada kõik teie probleemid, mis iganes ka teil ei ilmneks. Bet365-e klienditeenindus meeskond suudab teie küsimustele vastuseid anda läbi chati lahenduse. Nad aitavad meeleldi lahti seletada tulemusi, panustamisreegleid ning maksevõimalusi, jne.

Pakkumised ning boonused

Üks põhjustest miks Bet365 on maailma juhtiv panuste võtja on tema eripakkumiste pakett. Lehekülg pakub erinevaid eripakkumisi, enamasti keskendunud spordile, mis saab enim tähelepanu – jalgpall.

Need eripakkumised sisaldavad “viigiga raha tagasi”, 100%-st euro jalgpalli boonust jne. Viigiga raha tagasi boonus on eriti huvitav. Põhimõtteliselt tähendab see, et kui sa panustad jalgpallimängule, mis lõppeb viigiga siis saad sa oma raha tagasi.

See pakkumine tugineb faktil, et üks õige jalgpalli fänn ei naudiks mängu, mis lõppeb viigiga. Lühidalt, kui panustasite mängule, mis oli “igav”, siis saate oma raha tagasi. Kui lahe, või mis? Teised eripakkumised sisaldavad hobu-ning koerte võiduajamisi ning samuti ka Ameerika sporte nagu MLB, NBA, NFL, NCAAF ja NCAAB.

Aga kõige populaarsem eripakkumine on kahtlematta £200 boonus. See on suurim bonus kogu panustamisäris. Sellest paremaks enam minna ei saa.

Et boonust saada peate lihtsalt Bet365 juures konto avama ning tegema £10 ja £200 vahelise sissemakse. Boonuse suurus sõltub sissemakse suurusest – mida rohkem te sisse maksate, seda suurem boonus. Et oma sissemakset koos boonusega välja võtta peate oma sissemakset koos boonusega kolmekordselt panustama. Ei loe, kas kihlvedu on võidetud või kaotatud.

Bet365 pakub erinevaid võimalusi raha sisse- ja väljamaksete tegemiseks. Vastu võetakse peaaegu kõiki debeet- ning krediitkaarte. Lisaks, kõik teie tehingud, sissemaksed kaasaarvatud, ei sisalda mingeid lisatasusid.

Viimaks, võrreldes teiste panuste tegijatega, on Bet365-l palju lühemad väljamakse ajad. Bet365 sponsoreerib erinevaid tasuta nõuannete võistlusi, toetades nii uusi kui ka vanu kliente. Isegi teie konto balanss ei mängi mingit rolli.

Lisaks, tagasiside klientidelt kinnitab, et Bet365-l on üks suurimatest valikutest, mis puutub jalgpalli turgudesse. Öeldakse, et Bet365-e Aasia eelise turud on võrreldamatud konkurentidega, kuna Bet365 annab pidevalt tasuta panuseid välja.

Põhimõtteliselt on Bet365 parim, ning mis veelgi tähtsaim, turvaliseim panuste võtjatest äris. Võidetud kihlveod makstakse välja ilma venitusteta ning võite oma raha ilma probleemideta välja võtta.