Geriausi patarimai lažyboms – dideli laimėjimai su Bet365 ir bettingtips7.com

Pavyzdžiui, jūs esate didelis sporto gerbėjas, ir norite surasti, kur geriausiai dalyvauti internetinėse lažybose, tačiau negalite pasirinkti iš daugybės galimybių. Tačiau nedvejokite.

Su daugiau nei 500 000 statymų per savaitę, ir pripažinta kaip interneto bendrovė numeris vienas 2010, 2011 ir 2012 metais, Bet365 yra pirmaujanti lažybų bendrovė pasaulyje. Pažiūrėkime, kodėl Bet365 gali pateikti geriausių patarimų lažyboms.

Kodėl verta rinktis bet365?

Įkurta 2000 metais, daugiau nei per dešimtmetį Bet365 susikūrė savo įvaizdį. Savo tinklalapyje Bet365siūlo galimybę rinktis iš 17 įvairių kalbų. Be to, siūlo daugybę funkcijų ir didžiausią pradinę premiją šiame versle. Iš esmės, Bet365 yra pirmaujanti lažybų verslo bendrovė.

Bet365 savo tinklalapyje siūlo daugiau nei 30 įvairių sporto šakų. Tarp šių sporto šakų – amerikietiškas futbolas, beisbolas, krepšinis, boksas, boulingas, tenisas, europietiškas futbolas, kurtų lenktynės, slidės, ledo ritulys, NASRAR, golfas ir t.t.

Šios sporto šakos visada įtraukia eilę sporto įvykių, kurie rengiami visame pasaulyje. Tinklalapyje Bet365 jūs galite daryti statymus beveik visose lygose ir sporto šakose. Tame tarpe – moterų sportas ir jaunimo varžybos.

Bet koks žaidimas turi plačią apimtį rinkoje, iš kurios galima rinktis. Tinklalapyje Bet365 galite naudoti didesnes statymo sumas, negu kitose lažybų bendrovėse. Bet365 siūlo platų asortimentą. Be to, čia leistinas didesnis statymų dydis – dalykas, kurio dauguma lažybų bendrovių nesutinka priimti.

Patogi sąsaja lažybų patarimams

Dauguma patenkintų vartotojų atsiliepia teigiamai apie naują ir patobulintą Bet365 platformą. Yra žinoma, kad jos pasikrovimo greitis yra pakankamai įspūdingas, kiekvienos rinkos pakrovimo laikas yra apie 2 sekundės.

Visos sporto šakos, kuriose galima daryti statymus, išvardintos kairėje pusėje. Dešinėje pusėje lengvai galite pamatyti kiekvienos atskiros sporto šakos koeficientą. Naujos Bet365 technologijos leidžia kiekvieną sekundę apdoroti tūkstančius duomenų pasikeitimų. Be to, duomenų išvesties vėlavimas yra mažiau nei 2 sekundės.

Bet365 gali pateikti savo klientams nuolatinį informacijos srautą realiu laiku. Tai atliekama, tuo pat metu priimant ir nuolat apdorojant didelius duomenų kiekius iš klientų. Geriausia tinklalapyje Bet365 yra funkcija in-play, kurią jis siūlo savo klientams.

Daugiau nei 90% rinkų, prie kurių jūs turite priėjimą tinklalapyje bet365, yra in-play. Papildomi tyrimai rodo, kad Bet365 turi didžiausią rinkų paketą ir in-play koeficientus, kuriuos galima surasti internete.

Norėdami prieiti prie skyrelio in-play tinklalapyje bet365, viskas, ką turite padaryti, paspausti mygtuką „live in-play“ viršutinės naršymo juostos kairėje pusėje.

Viena geriausių funkcijų čia yra galimybė pridėti ir pašalinti įvykius skyrelyje „mėgstami“ (favorites). Tai galima padaryti paspaudus ant kiekvienos rinkos žvaigždutės, ir ji atsidurs jūsų mėgstamų sąraše. Skyrelyje in-play taip pat yra rezultatai, kurie gali būti matomi iš karto realiu laiku.

Visų įvykių įvairios statistikos yra vieno pelės paspaudimo atstumu, todėl iš lažybų jūs gaunate daugiau malonumo ir mažiau streso. Kai kurie įvykiai net turi realios peržiūros parinktį. Transliacijos gyvai paslauga siūlo didžiulę sporto įvykių įvairovę. Galite žiūrėti šiuos įvykius gyvai tinklalapyje Bet 365.

Jūs turite atitikti tik vieną sąlygą – turėti mažiausiai vieną svarą savo sąskaitoje Bet365. Kol jūs turite bent vieną svarą sąskaitoje, paslauga yra jums prieinama.

Pagalba klientams

Turėdama savo tinklalapį 17 įvairių kalbų, ir daugiau nei 1500 darbuotojų, Bet 365 yra viena iš geriausių klientų aptarnavimo sistemų šioje srityje. Klientų atsiliepimai nuolat tai patvirtina.

Mandagus ir efektyvus klientų aptarnavimas, kurį siūlo Bet365, gali išspręsti bet kokią iškilusią problemą. Bet365 klientų aptarnavimo komanda gali atsakyti į jūsų klausimus per pokalbių funkciją. Komandos darbuotojai noriai padės jums, paaiškins rezultatus, nemokamų statymų taisykles, mokėjimo taisykles ir kt.

Akcijos ir premijos

Viena iš priežasčių, kodėl Bet365 yra viena iš pirmaujančių lažybų bendrovių pasaulyje, yra jos akcijų paketas. Tinklalapis siūlo įvairias akcijas, daugiausia susijusias su sportu, kuris sulaukia daugiausia dėmesio – futbolu.

Tarp šių akcijų – pinigų grąžinimas lygiųjų atveju (bore draw money back), 100% premija už europietišką futbolą ir t.t Premija už lygiąsias yra ypatingai įdomi. Iš esmės, tai reiškia, kad jeigu jūs pastatėte už futbolo rungtynes, kurios baigiasi lygiosiomis, jums bus grąžinti jūsų pinigai.

Taip yra todėl, kad nė vienas futbolo aistruolis niekada nesidžiaugs, jeigu rungtynės baigėsi lygiosiomis. Trumpai tariant, jeigu jūs pastatėte už rungtynes, kurios yra „nuobodžios“, galite susigrąžinti savo pinigus. Puiku, ar ne? Kitos akcijos susijusios su žirgų lenktynėmis, kurtų lenktynėmis, taip pat visomis amerikietiškomis sporto šakomis, tame tarpe MLB, NBA, NFL, NCAAF ir NCAAB.

Bet populiariausia akcija, žinoma, yra 200 svarų premija, kurią jūs galite gauti. Tai didžiausia premija, kuri egzistuoja lažybų versle. Jūs negautumėte nieko geresnio už šią premiją.

Norėdami gauti premiją, jūs turite tiesiog atidaryti sąskaitą Bet365 ir įdėti sumą nuo 10 iki 200 svarų. Premija priklauso nuo indėlio dydžio – kuo jis didesnis, tuo didesnę premiją jūs gaunate. Norėdami pasiimti savo indėlį kartu su premija, jūs turėsite pastatyti indėlį, plius premijos sumą – tai yra, tris kartus daugiau. Nesvarbu, ar statymas laimi, ar pralaimi, tai vis tiek užskaičiuojama.

Bet365 siūlo kelis būdus daryti indėlius ir atsiimti pinigus. Tinklalapis priima beveik visas debetines ir kreditines bankų korteles. Be to, jūsų transakcijos, bankiniai pavedimai ir sąskaitos tikrinimai neapmokestinami jokiais papildomais mokesčiais.

Ir pagaliau, palyginus su kitomis lažybų bendrovėmis, Bet365 išmoka sumas per žymiai trumpesnį terminą. Bet365 remia įvairias nemokamas rungtynes, yra vienodai palankiai nusiteikusi tiek naujų, tiek senų klientų atžvilgiu. Net neturi reikšmės, koks likutis yra jūsų sąskaitoje.

Be to, ryšys su klientais patvirtina, kad Bet365 turi didžiausią futbolo statymų pasirinkimą. Azijietiško handikapo statymai, kuriuos siūlo Bet365, laikomi nepralenkiamais tarp entuziastų, nes nuolat suteikia nemokamus statymus.

Taigi, Bet365 yra geriausia, bet svarbiausia, viena iš patikimiausių lažybų bendrovių šiame versle. Laimėjimai išmokami be jokio vėlavimo, ir jūs galėsite pasiimti savo pinigus be jokių trukdžių.