Vislabākie padomi likmju veikšanai — lieli vinnesti ar Bet365 un bettingtips7.com

Piemēram Jūs esat kāda sporta veida cienītājs un vēlaties atrast pareizo vietu online likmēm, bet nevarat izvēlēties no daudzajām bukmeikeru piedāvātajām iespējām. Bet Jums nevajag svārstīties.

Ar savām 500 000 likmēm nedēļas laikā un ar pirmo vietu interneta klasācijā par 2010 g., 2011 g. un 2012 g. Bet365 ir vadošais bukmeikers pasaulē. Bet tagad skatamies, kāpēc Bet365 dod vislabākos padomus likmju veikšanā.

Kāpēc Jums jāizvēlās Bet365?

Dibināta 2000. gadā, Bet365 gadu gaitā ir izveidojusi savu vārdu. Savā mājas lapā Bet365 piedāvā izvēles iespējas vairāk nekā 17 valodās. Bez tam tā piedāvā daudzveidīgas funkcijas un vislielāko sākuma bonusu šajā biznesā. Būtībā Bet365 ir pirmais numurs likmju biznesā.

Bet365 savā mājas lapā piedāvā vairāk par 30 sporta sekcijām. Šīs sporta sekcijas iekļauj: amerikāņu futbolu, basketbolu, boksu, boulingu, tenisu, eiropas futbolu, kurtu suņu skriešanās sacīkstes, slēpošanu, hokeju uz ledus, NASCAR, golfu un c.

Šīs sporta sekcijas vienmēr iekļauj sporta notikumus, kas tiek rīkoti visā pasaulē. Ar Bet365 Jūs varat veikt likmes gandrīz visās esošajās līgās un sporta veidos. Tie iekļauj arī sieviešu un jauniešu sporta spēles.

Katrai spēlei ir plašs derību loks, no kura Jūs varat izvēlieties. Ar Bet365 Jūs varat izmantot lielākas likmes nekā pie lielākās daļas bukmeikeriem. Bet365 piedāvā plašu klāstu atlaides. Bez tam te ir pieļaujams pieklājīgs likmju lielums – tas ir kaut kas, ko lielākoties bukmeikeri nepiekrīt pieņemt.

Ērtais interfeiss padomiem likmju veikšanā

Daudzi apmierināti lietotāji uzslavēja jauno un uzlaboto interaktīvo Bet365 platformu. Ir zināms, ka tās ielādēšanās ātrums ir visai iespaidīgs, jo katras derības ielādēšanās laiks ir apmēram 2 sekundes.

Visi sporta veidi, par kuriem var veikt likmes, tiek uzskaitīti kreisajā pusē. Labajā pusē viegli varat pārskatīt katra atsevišķa sporta veida koeficientus. Izmantojot jaunās tehnoloģijas Bet365 ir spējīga apstrādāt sekundes laikā tūkstošiem datu izmaiņas. Turklāt jauno datu attēlošana kavējās mazāk par 2 sekundēm.

Bet365 ir spējīga piedāvāt saviem klientiem pastāvīgu informācijas plūsmu reālā laikā. Un tas viss iet no rokas rokā ar vienlaicīgo pieņemšanu un nemitīgi lielo klientu datu apjoma apstrādi. Vislabākais pie Bet365 ir funkcija in-play, kuru Bet 365 piedāvā saviem klientiem.

90% no derībām, kuriem Bet365 ir pieeja, ir in-play derības. Papildus pētījumi rāda, ka Bet365 rīcībā ir vislielākā tirgus daļa un in-play koeficienti, kurus varat atrast online.

Lai piekļūtu Bet365 in-play sekcijai, viss, kas Jums ir jāizdara, ir jāuzklikšķina uz pogas „live in-play” navigācijas lentas augšējā kreisajā pusē.

Viena no labākajām funkcijām te ir iespēja pievienot un likvidēt notikumus nodaļā „favorīti”. To varat izdarīt, ja uzklikšķināsiet uz katras derību pogas un tas parādīsies Jūsu sarakstā „favorīti”. Sekcija in-play tāpat arī satur rezultātus, kurus varat pārskatīt uzreiz reālajā laikā.

Visu notikumu dažādā statistika ir viena klikšķa attālumā, kas dara likmju veikšanas pārdzīvojumus patīkamākus un mazāk stresainus. Dažiem notikumiem ir arī variants skatīties tos tiešraidē. Tiešraides strīminga pakalpojums piedāvā lielu sporta notikumu daudzveidību. Varat skatīties šos notikumus Bet365 tiešraidē.

Jums ir jāatbilst tikai vienam noteikumam un tas ir – Jūsu Bet365 kontā Jums ir jābūt vismaz 1 angļu mārciņai . Kamēr Jums ir 1 angļu mārciņa, Jums ir pieejams Bet365 pakalpojums.

Palīdzība klientiem

Ar savu mājas lapu, kura ir pieejama 17 dažādās valodās, un ar vairāk kā 1500 darbiniekiem, Bet 365 ir viena no vislabākajām klientu apkalpojošajām sistēmām industrijā. To apstiprina atpakaļsaite ar klientiem.

Pieklājīgā un efektīvā klientu apkalpošana, ko piedāvā Bet365, var atrisināt visas radušās problēmas. Bet365 klientu apkalpošanas komanda Jums var sniegt atbildes savā čatā (sarunu istabā). Komandas darbinieki labprāt Jums palīdzēs izskaidrot rezultātus, bezmaksas likmju noteikumus, apmaksāšanas veidus un c.

Akcijas un bonusi

Viens no iemesliem kāpēc Bet 365 ir viens no vadošajiem bukmeikeriem pasaulē ir viņu piedāvātā akciju pakete. Mājas lapa piedāvā dažādas akcijas, visvairāk tās ir vērstas uz sportu, kuram ir vislielākā piekrišana – uz futbolu.

Šīs atlaides sevī iekļauj naudas atgriešanu, ja ir nulles neizšķirts, 100% bonus par eiropas futbolu un t.t. Bonuss par neizšķirtu spēli ar nulles rezultātu ir sevišķi interesants. Principā tas nozīmē, ka ja Jūs esat likuši likmi uz futbola spēli, kura ir beigusies ar neizšķirtu rezultātu, tad Jūs saņemsiet naudu atpakaļ.

Tas notiek pateicoties faktam, ka neviens futbola fans nespēj priecāties par spēli, kas beidzās neizšķirti. Isumā, ja lieciet likmes uz vienu spēli, kas ir „garlaicīga”, varat saņemt naudu atpakaļ. Tas skan labi, vai ne? Citas atlaides ietver zirgu sacensības un kurtu suņu skriešanās sacīkstes, kā arī amerikāņu sportus, tai skaitā MLB, NBA, NFL, NCAAF un NCAAB.

Bet vispopulārākā balva protams ir 200 angļu mārciņu bonuss, kuru varat saņemt. Tas ir vislielākais bonuss, kas eksistē likmju industrijā. Nevarat saņemt neko labāku par to.

Lai varētu saņemt šo bonusu, Jums ir jāatklāj Bet365 konts un jādepozē no 10 līdz 200 angļu mārciņām. Bonuss ir atkarīgs no depozīta lieluma – jo vairāk iemaksāsiet depozītā, jo lielāku bonusu saņemsiet. Lai varētu saņemt depozītu kopā ar bonusu, Jums ir jāapgroza depozīts kopā ar bonusa summu, kas sanāk trīs reizes vairāk. Nav nozīmes vai likme vinnē vai zaudē, tā tāpat būs ieskaitīta.

Bet365 piedāvā vairākus variantus naudas iemaksāšanai un izmaksāšanai. Mājas lapa pieņem gandrīz visas debīta un kredīta kartes. Bez tam Jūsu transakcijas, banku pārskaitījumi un depozītu summu pārbaude netiek aplikta ar papildus taksēm.

Un visbeidzot, salīdzinot ar citiem bukmeikeriem Bet365 izmaksā naudas summas daudz īsākos termiņos. Bet365 sponsorē dažādas bezmaksas sacensības, kas nes labumu gan jauniem, gan esošajiem klientiem. Pat nav svarīgi kāds ir jūsu konta saldo.

Bez tam atgriezeniskā saite ar klientiem apstiprina, ka Bet365 uztur vislielāko futbola likmju selekciju. Likmes uz Āzijas handikapu tirgū, kuras piedāvā Bet365, tiek uzskatītas par nepārspētām entuziastu vidū, tā kā visai bieži tiek dotas bezmaksas likmes.

Kopumā Bet365 ir viens no labākajiem, bet svarīgāk ir tas, ka tā ir arī viena no visdrošākajiem bukmeikeriem likmju industrijā. Vinnējošās likmes tiek izmaksātas bez kavējumiem un Jūs saņemsiet naudu bez nekādām grūtībām.

Interneta likmju Bet365 mājas lapas vēsture – saņemiet arī Bet365 vislabākos bonusu piedāvājumus

Ir ārkārtīgi daudz interneta likmju mājas lapu, vai ne? Mūsdienās ir ļoti grūti atrast labu interneta likmju mājas lapu. Ja sāksiet apskatīt interneta likmju mājas lapas, tad meklēšanas rezultātā saņemsiet vairāk nekā 3 miljonus rezultātus. Lielā piedāvājuma rezultātā būs ļoti grūti pieņemt lēmumu. Bet ko teiksiet par Bet365? Ar zināmajiem Bet365 prēmiju piedāvājumiem Jūs noteikti saņemsiet par savām veiktajām likmēm labus rezultātus.

Bet365 ir labi pazīstama un droša mājas lapa interneta likmēm. Atšķirībā no daudzām citām likmju mājas lapām, Bet 365 piedāvā plašu likmju pakalpojumu klāstu. Ir pienācis brīdis pārliecināties un uzzināt vairāk par vislabākajām Bet365 sniegtajām iespējām. Mēs ceram, ka tas ir vienīgais interneta likmju mājas lapu pārskats, kuru Jums kādreiz nāksies izlasīt.

Bet365 vēsture

Bet365 ir ģimenes biznes. To ir izveidojusi 2000.gadā Denise Coates. Bet365 vēsture nesākās 2000.g. Tālajā 1974. gadā Denise tēvs Peter Coates kļūst par likmes punktu tīkla īpašnieku.

Pēc koležas diplomēšanas, Denie kļūst par likmes punktu menedžeri. 2000. gadā viņa nolemj azartspēļu biznesu izvest jaunā līmenī. Principā Denise nolemj piedāvāt online likmju pakalpojumus.

Denise pieņem šo lēmumu – pāriet uz online pakalpojumu piedāvāšanu, tad kad viņa redz, cik lielu popularitāti ir ieguvis internets. Šajā momentā Denise apzinās nepieciešamību piedāvāt online likmju pakalpojumus. Lūk kāpēc viņa nolemj izstrādāt sporta likmju online platformu. No šī momenta Bet 365 kļūst par vienu no viscienītājamākām un ietekmīgākajām kompānijām, kas nodarbojās ar online likmēm.

bet 365 izaugsme

Pēc veiksmīgā likmju pakalpojumu piedāvājuma starta 2001.g. Bet 365 sāk augt ar ātriem tempiem. Neskatoties uz lielo konkurenci likmju industrijā, Bet365 turpina piesaistīt klientus nepārtraukti palielinot sporta likmju koeficientus.

Šis panākums ir sasniegts pateicoties faktam, ka Bet365 piedāvā plašu likmju pakalpojumu klāstu. Atšķirībā no konkurences, Bet365 dod iespēju saviem lietotājiem piedalīties derībās par daudz mazāk pazīstamām sporta līgām un notikumiem. Cita liela priekšrocība ir tā, ka Bet365 uztur reālos likmju pieņemšanas punktus.

Lūk kāpēc tie ir konkurencei vienu soli priekšā. Cilvēki uzskata Bet365 par uzticamu kompāniju. Citi onlaine likmju pakalpojumi tiek piedāvāti no anonīmiem īpašniekiem un tiem nav reāli likmju pieņemšanas punkti. Pēc dažiem veiksmīgiem attīstības gadiem, online likmju industrijā, Bet365 īpašnieki nolemj attīstīties vēl tālāk.

  1. gadā Bet365 piedāvā web pakalpojumu, kas pieejams dažādās valodās. Bez tam Bet365 dod iespēju lietotājiem depozēt savu naudu dažādās valūtās. Tas deva iespēju Bet365 īpašniekiem piesaistīt vēl vairāk klientus no visas pasaules.

Bez tam tiek piedāvātas daudz vairāk iespēju veikt likmes. Bet365 pat uzsāka piedāvāt arī citas azartspēles kā kazino spēles, online pokeru un bingo. 2005.gadā Bet365 īpašnieki galu galā nolemj pārdot likmju pieņemšanas punktus. Lielākā ienākumu daļa tiek reinvestēta azartspēļu biznesā.

Bet365 īpašnieki investē savus ienākumus savas mājas lapas uzlabošanā un visjaunākajās web pakalpojumu inovācijās. Tāpat arī Bet365 startē apjomīgu mārketinga kampaņu. Lielāko tiesu viņi reklamē televīzijā futbola spēļu laikā. Tāda mārketinga stratēģija izrādījās visai veiuksmīga.

Bet365 bonusa pakalpojumi

Online sporta likmes

Viens no galvenajiem pakalpojumiem, kurus piedāvā Bet365, ir sporta likmes, kas izdarītas reālajā laikā. Tas atļauj lietotājiem veikt likmes dažādākos sporta veidos. Bet365 piedāvā likmes ne tikai vispopulārākajos sporta veidos kā amerikāņu un eiropiešu futbols, basketbols, beizbols un tenis, bet arī mazāk pazīstamās sporta spēlēs un līgās.

Bet365 piedāvā lietotājiem iespēju veikt likmes tādos sporta veidos kā zirgu sacīkstēs, kriketā, riteņbraukšanā, boksā, motosportā un c. Un tam visam papildus Bet365 vēl piedāvā reālā laikā vairāk nekā 50 000 sporta pasākumus gadā.

Onlain kazino

Bet365 saviem klientiem piedāvā ne tikai pakalpojumus sporta likmju jomā, bet arī plašu klāstu online spēles. Šīs spēles principā atšķirās no kazino spēlēm. Lietotāji var spēlēt kāršu spēles, spēļu automātus, galda spēles, džakpotu un daudzas citas.

Lietotāji var izklaidēties spēlējot blekdžeku, ruleti, bakaru, kauliņu spēles un c.

Onlain pokers

Bet365 Pokera zāle ir viena no lielākajām pokera zālēm pasaulē. Lietotājiem ir iespēja spēlēt pokeru reālajā laikā ar visas pasaules pokera spēlētājiem. Lietotāji var pat spēlēt reālajā laikā onlain pokera turnīros.

Citi pakalpojumi

Bet365 piedāvā saviem klientiem arī dažādas bonusu opcijas. Bet365 piedāvā bunusu 5 eiro apmērā katram jaunam pokera spēlētājam, bez depozīta vai atlaižu kodiem. Bez tam Bet365 piedāvā arī lietotāju bonusus – „esiet sveicināti”, kurus lietotāji var pārvērst par savu pirmo depozītu bonusa veidā.

Pēc tam, kad esat reģistrējušies Bet365 un atvēruši savu pirmo depozītu, Bet365 Jums nosūtīs uz Jūsu e-pastu kodu. Jums ir iespēja izmantot šo kodu nākošo 7 dienu laikā, lai aktivētu savu bonusu. Pirms sava bonusa izmantošanas, ir nepieciešams vismaz vienu reizi apgrozīt savu pirmsākuma depozītu.

Piemēram, ja Jūsu pirmsākuma bonuss ir 100 dolāru, tad vismz vienu reizi šis bonuss ir jāapgroza pirms sava bonusa izmantošanas. Ja vēlaties izņemt summu skaidrā naudā, Jums ir jāveic likmes ar Jūsu depozītu un bonusu vismaz trīs reizes. Tas nozīmē, ka pirms naudas izņemšanas, Jums ir jāliek likmes ar 600 dolāriem (3×200 dolāru).

Bet365 tāpat arī piedāvā mobilo pielikumu Android, IOS un Windows Phone. Tādā veidā lietotājiem ir pieeja saviem Bet365 rēķiniem, izmantojot savus mobilos telefonus un planšetdatorus.

Ko domā klienti par Bet365?

Bet365 ir apmēram 14 miljonu apmeklētāju no 200 vlstīm visā pasaulē, kas ir nopietns sasniegums. Ja pārskatat interneta informāciju par Bet365, tad reti varat atrast kaut kādu negatīvu viedokli par sniegtajiem Bet365 pakalpojumiem. Visumā patērētāji ir visai apmierināti ar to, ko piedāvā Bet365.

Viena no lietām, ar ko Bet365 klienti ir apmierināti ir tas, ka Bet365 reālā laikā rāda dažādus sporta notikumus. Cita apmierinoša Bet365 īpatnība ir tā, ka Bet365 dod iespēju likt likmes reālajā laikā (In-Play) un tai ir vienota maka sistēma (single wallet system).

Lietotāji ir tik tiešām apmierināti no lielās dažādības iespēju veikt likmes Bet365 par dažādiem sporta notikumiem. Un visbeidzot, bet ne pēdējā vietā pēc nozīmes, ir fakts, ka Bet365 dod iespēju maksāt ar dažādām 28 valūtām.

Ja vēlaties veikt likmes vai spēlēt online spēles, tikko atradāt ļoti drošu online likmju pakalpojumu. Ar Bet365 varat justies droši arī tad, kad Jūs iemaksājat savus depozītus.