Geriausi patarimai lažyboms – dideli laimėjimai su Bet365 ir bettingtips7.com

Pavyzdžiui, jūs esate didelis sporto gerbėjas, ir norite surasti, kur geriausiai dalyvauti internetinėse lažybose, tačiau negalite pasirinkti iš daugybės galimybių. Tačiau nedvejokite.

Su daugiau nei 500 000 statymų per savaitę, ir pripažinta kaip interneto bendrovė numeris vienas 2010, 2011 ir 2012 metais, Bet365 yra pirmaujanti lažybų bendrovė pasaulyje. Pažiūrėkime, kodėl Bet365 gali pateikti geriausių patarimų lažyboms.

Kodėl verta rinktis bet365?

Įkurta 2000 metais, daugiau nei per dešimtmetį Bet365 susikūrė savo įvaizdį. Savo tinklalapyje Bet365siūlo galimybę rinktis iš 17 įvairių kalbų. Be to, siūlo daugybę funkcijų ir didžiausią pradinę premiją šiame versle. Iš esmės, Bet365 yra pirmaujanti lažybų verslo bendrovė.

Bet365 savo tinklalapyje siūlo daugiau nei 30 įvairių sporto šakų. Tarp šių sporto šakų – amerikietiškas futbolas, beisbolas, krepšinis, boksas, boulingas, tenisas, europietiškas futbolas, kurtų lenktynės, slidės, ledo ritulys, NASRAR, golfas ir t.t.

Šios sporto šakos visada įtraukia eilę sporto įvykių, kurie rengiami visame pasaulyje. Tinklalapyje Bet365 jūs galite daryti statymus beveik visose lygose ir sporto šakose. Tame tarpe – moterų sportas ir jaunimo varžybos.

Bet koks žaidimas turi plačią apimtį rinkoje, iš kurios galima rinktis. Tinklalapyje Bet365 galite naudoti didesnes statymo sumas, negu kitose lažybų bendrovėse. Bet365 siūlo platų asortimentą. Be to, čia leistinas didesnis statymų dydis – dalykas, kurio dauguma lažybų bendrovių nesutinka priimti.

Patogi sąsaja lažybų patarimams

Dauguma patenkintų vartotojų atsiliepia teigiamai apie naują ir patobulintą Bet365 platformą. Yra žinoma, kad jos pasikrovimo greitis yra pakankamai įspūdingas, kiekvienos rinkos pakrovimo laikas yra apie 2 sekundės.

Visos sporto šakos, kuriose galima daryti statymus, išvardintos kairėje pusėje. Dešinėje pusėje lengvai galite pamatyti kiekvienos atskiros sporto šakos koeficientą. Naujos Bet365 technologijos leidžia kiekvieną sekundę apdoroti tūkstančius duomenų pasikeitimų. Be to, duomenų išvesties vėlavimas yra mažiau nei 2 sekundės.

Bet365 gali pateikti savo klientams nuolatinį informacijos srautą realiu laiku. Tai atliekama, tuo pat metu priimant ir nuolat apdorojant didelius duomenų kiekius iš klientų. Geriausia tinklalapyje Bet365 yra funkcija in-play, kurią jis siūlo savo klientams.

Daugiau nei 90% rinkų, prie kurių jūs turite priėjimą tinklalapyje bet365, yra in-play. Papildomi tyrimai rodo, kad Bet365 turi didžiausią rinkų paketą ir in-play koeficientus, kuriuos galima surasti internete.

Norėdami prieiti prie skyrelio in-play tinklalapyje bet365, viskas, ką turite padaryti, paspausti mygtuką „live in-play“ viršutinės naršymo juostos kairėje pusėje.

Viena geriausių funkcijų čia yra galimybė pridėti ir pašalinti įvykius skyrelyje „mėgstami“ (favorites). Tai galima padaryti paspaudus ant kiekvienos rinkos žvaigždutės, ir ji atsidurs jūsų mėgstamų sąraše. Skyrelyje in-play taip pat yra rezultatai, kurie gali būti matomi iš karto realiu laiku.

Visų įvykių įvairios statistikos yra vieno pelės paspaudimo atstumu, todėl iš lažybų jūs gaunate daugiau malonumo ir mažiau streso. Kai kurie įvykiai net turi realios peržiūros parinktį. Transliacijos gyvai paslauga siūlo didžiulę sporto įvykių įvairovę. Galite žiūrėti šiuos įvykius gyvai tinklalapyje Bet 365.

Jūs turite atitikti tik vieną sąlygą – turėti mažiausiai vieną svarą savo sąskaitoje Bet365. Kol jūs turite bent vieną svarą sąskaitoje, paslauga yra jums prieinama.

Pagalba klientams

Turėdama savo tinklalapį 17 įvairių kalbų, ir daugiau nei 1500 darbuotojų, Bet 365 yra viena iš geriausių klientų aptarnavimo sistemų šioje srityje. Klientų atsiliepimai nuolat tai patvirtina.

Mandagus ir efektyvus klientų aptarnavimas, kurį siūlo Bet365, gali išspręsti bet kokią iškilusią problemą. Bet365 klientų aptarnavimo komanda gali atsakyti į jūsų klausimus per pokalbių funkciją. Komandos darbuotojai noriai padės jums, paaiškins rezultatus, nemokamų statymų taisykles, mokėjimo taisykles ir kt.

Akcijos ir premijos

Viena iš priežasčių, kodėl Bet365 yra viena iš pirmaujančių lažybų bendrovių pasaulyje, yra jos akcijų paketas. Tinklalapis siūlo įvairias akcijas, daugiausia susijusias su sportu, kuris sulaukia daugiausia dėmesio – futbolu.

Tarp šių akcijų – pinigų grąžinimas lygiųjų atveju (bore draw money back), 100% premija už europietišką futbolą ir t.t Premija už lygiąsias yra ypatingai įdomi. Iš esmės, tai reiškia, kad jeigu jūs pastatėte už futbolo rungtynes, kurios baigiasi lygiosiomis, jums bus grąžinti jūsų pinigai.

Taip yra todėl, kad nė vienas futbolo aistruolis niekada nesidžiaugs, jeigu rungtynės baigėsi lygiosiomis. Trumpai tariant, jeigu jūs pastatėte už rungtynes, kurios yra „nuobodžios“, galite susigrąžinti savo pinigus. Puiku, ar ne? Kitos akcijos susijusios su žirgų lenktynėmis, kurtų lenktynėmis, taip pat visomis amerikietiškomis sporto šakomis, tame tarpe MLB, NBA, NFL, NCAAF ir NCAAB.

Bet populiariausia akcija, žinoma, yra 200 svarų premija, kurią jūs galite gauti. Tai didžiausia premija, kuri egzistuoja lažybų versle. Jūs negautumėte nieko geresnio už šią premiją.

Norėdami gauti premiją, jūs turite tiesiog atidaryti sąskaitą Bet365 ir įdėti sumą nuo 10 iki 200 svarų. Premija priklauso nuo indėlio dydžio – kuo jis didesnis, tuo didesnę premiją jūs gaunate. Norėdami pasiimti savo indėlį kartu su premija, jūs turėsite pastatyti indėlį, plius premijos sumą – tai yra, tris kartus daugiau. Nesvarbu, ar statymas laimi, ar pralaimi, tai vis tiek užskaičiuojama.

Bet365 siūlo kelis būdus daryti indėlius ir atsiimti pinigus. Tinklalapis priima beveik visas debetines ir kreditines bankų korteles. Be to, jūsų transakcijos, bankiniai pavedimai ir sąskaitos tikrinimai neapmokestinami jokiais papildomais mokesčiais.

Ir pagaliau, palyginus su kitomis lažybų bendrovėmis, Bet365 išmoka sumas per žymiai trumpesnį terminą. Bet365 remia įvairias nemokamas rungtynes, yra vienodai palankiai nusiteikusi tiek naujų, tiek senų klientų atžvilgiu. Net neturi reikšmės, koks likutis yra jūsų sąskaitoje.

Be to, ryšys su klientais patvirtina, kad Bet365 turi didžiausią futbolo statymų pasirinkimą. Azijietiško handikapo statymai, kuriuos siūlo Bet365, laikomi nepralenkiamais tarp entuziastų, nes nuolat suteikia nemokamus statymus.

Taigi, Bet365 yra geriausia, bet svarbiausia, viena iš patikimiausių lažybų bendrovių šiame versle. Laimėjimai išmokami be jokio vėlavimo, ir jūs galėsite pasiimti savo pinigus be jokių trukdžių.

Internetinių lažybų tinklalapio Bet365 istorija — gaukite geriausius pasiūlymus Bet365

Yra daugybė internetinių lažybų tinklalapių? Šiandien labai sunku surasti gerą internetinių lažybų tinklalapį. Jeigu naršyklėje pradėsite ieškoti internetinių lažybų tinklalapių, gausite daugiau nei 3 milijonus paieškos rezultatų. Kai yra tiek daug pasirinkimo galimybių, gali būti labai sunku priimti sprendimą. O kaipgi Bet365? Gaudami specialius pasiūlymus tinklalapyje Bet365, jūs būtinai pasieksite puikių rezultatų iš savo statymų.

Bet365 yra plačiai žinomas ir patikimas internetinių lažybų tinklalapis. Kitaip nei dauguma kitų lošimo tinklalapių, Bet365 siūlo plačią lažybų ir lošimų paslaugų gamą. Laikas patikrinti ir sužinoti apie geriausias galimybes tinklalapyje Bet365. Tikėkimės, kad tai vienintelis kartas, kai jums reikia peržiūrėti tinklalapius.

Bet365 istorija

Bet365 yra šeimos valdomas verslas. Jį įkūrė 2000 metais Denise Coates. Tačiau Bet365 istorija prasideda ne 2000 metais. Tolimais 1974 metais Denise tėvas – Peter Coates, tapo lažybų punktų tinklo savininku.

Po to, kai gavo koledžo diplomą, Denise tapo lažybų punktų vadove. 2000 metais ji nusprendė iškelti azartinį verslą į naują lygį. Denise nutarė pasiūlyti lažybų paslaugas internete.

Denise nusprendė pereiti prie paslaugų teikimo internetu, kai tik pamatė, koks populiarus tampa internetas. Tuo metu Denise suvokia, kaip svarbu pasiūlyti lažybų paslaugas internetu. Štai kodėl ji nusprendžia sukurti interneto lošimų platformą. Štai kodėl ji nusprendžia sukurti interneto sporto lažybų interneto platformą. Nuo tada Bet365 virto viena labiausiai gerbiamų ir įtakingų internetinių lažybų bendrovių.

Bet365 plėtra

Po sėkmingo lažybų paslaugų starto 2001 metais Bet365 pradeda vystytis sparčiais tempais. Nepaisant didžiulės konkurencijos lažybų versle, Bet365 tebetraukia klientus, o sporto lažybų koeficientai nuolat auga.

Tokią sėkmę lemia tai, kad Bet365 siūlo plačią lažybų paslaugų gamą. Kitaip nei konkurentai, Bet365 suteikia galimybę savo vartotojams statyti už žymiai mažiau žinomas sporto lygas ir renginius. Dar vienas didžiulis privalumas – kad Bet365 siūlo ir realių lažybų punktų paslaugas.

Štai kodėl bendrovė vienu žingsniu pralenkia konkurentus. Žmonės laiko Bet365 patikima bendrove. Kitas internetinių lažybų paslaugų bendroves valdo nežinomi savininkai, ir jos neturi realių lažybų punktų. Praėjus keletui metų po sėkmingos internetinių lošimų plėtros, Bet365 savininkai nusprendžia eiti dar toliau.

2004 metais Bet365 paleidžia tinkle savo paslaugą, prieinamą keliomis skirtingomis kalbomis. Be to, Bet365 suteikia vartotojams galimybę daryti indėlius keliomis skirtingomis valiutomis. Tai leidžia Bet365 savininkams pritraukti dar daugiau klientų iš viso pasaulio.

Be to, bendrovė ima siūlyti vis daugiau ir daugiau skirtingų lošimų galimybių. Bet365 net pradeda siūlyti ir kitus azartinius lošimus, tokius kaip kazino, internetinis pokeris ir bingo. 2005 metais Bet365 savininkai galiausiai nusprendžia parduoti lažybų punktus. Didžiąją pajamų dalį jie investuoja į azartinį verslą.

Bet365 savininkai investuoja savo pajamas į tinklalapio tobulinimą ir naujausias inovacijas versle. Taip pat Bet365 pradeda didžiules marketingo kampanijas. Bendrovė reklamuojasi daugiausia per televiziją futbolo rungtynių metu. Tokia marketingo strategija pasirodo labai sėkminga.

Bet365 papildomos paslaugos

Internetinės sporto lažybos

Viena pagrindinių paslaugų, kurias siūlo Bet365, yra sporto lažybos gyvai. Tai leidžia vartotojams statyti sumas įvairiose sporto šakose. Be populiariausių sporto šakų, tokių kaip amerikietiškas ir europietiškas futbolas, krepšinis, beisbolas ir tenisas, Bet365 siūlo statyti ir kitose, mažiau žinomose sporto varžybose ir lygose.

Bet365 suteikia savo vartotojams galimybę daryti statymus tokiose rungtyse, kaip žirgų lenktynės, kriketas, boulingas, dviračių sportas, boksas, automobilių sportas ir kt. Be to, Bet365 siūlo gyvai daugiau nei 50 000 sporto įvykių per metus.

Internetinis kazino

Be sporto lažybų paslaugų, Bet365 siūlo savo klientams ir plačią internetinių lošimų gamą. Tai iš esmės yra įvairūs kazino lošimai. Vartotojai gali lošti kortomis, žaisti slots žaidimus, stalinius žaidimus, jackpot ir daugybę kitų. Vartotojai gali smagintis žaisdami Blackjack, ruletę, Baccarat, žaidimus su kauliukais ir kt.

Internetinis pokeris

Bet365 pokerio salė yra viena didžiausių pokerio salių pasaulyje. Vartotojai turi galimybę lošti pokerį gyvai su lošėjais iš viso pasaulio. Vartotojai gali net lošti pokerį turnyruose gyvai.

Kitos paslaugos

Bet365 siūlo savo klientams ir įvairias galimybes gauti premijas. Bet365 siūlo premiją nuo 5 eurų kiekvienam naujam pokerio lošėjui, tam nereikia jokio užstato ar reklaminio kodo. Be to, Bet365 siūlo naujiems vartotojams premijas, kurias jie gali paversti savo pirmuoju indėliu.

Užsiregistravę tinklalapyje Bet365 ir turėdami indėlį, jūs gausite iš Bet365 elektroninį laišką su kodu. Jūs turite galimybę naudotis tuo kodu sekančias septynias dienas, kad aktyvuotumėte savo premiją. Prieš panaudodami savo premiją, jūs turite bent kartą sulošti.

Pavyzdžiui, jeigu jūsų pradinė premija yra 100 dolerių, reikia pastatyti šią sumą bent kartą, prieš pasinaudojant savo premija. Jeigu norite gauti šią sumą pinigais, turite pastatyti savo indėlio ir premijos sumą bent tris kartus.

Jeigu jūsų pradinis indėlis yra 100 dolerių, ir jūsų premija taip pat yra 100 dolerių, jūs turite pastatyti depozito ir premijos sumą mažiausiai tris kartus. Tai reiškia, kad prieš tai, kaip jums bus suteikta galimybė pasiimti savo pinigus, jūs turite pastatyti 600 dolerių (3×200 dolerių).

Taip pat Bet365 paleido mobilųjį priedą Android, IOS ir Windows Phone. Tokiu būdu, vartotojai gali turėti priėjimą prie savo paskyros Bet365 iš mobiliųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių.

Ką mano Bet365 klientai?

Bet365 turi daugiau nei 14 milijonų klientų daugiau nei iš 200 viso pasaulio valstybių, o tai išties nemenkas pasiekimas. Ieškodami atsiliepimų apie Bet365, jūs retai surasite kokių nors neigiamų nuomonių apie bendrovės siūlomas paslaugas. Atrodo, kad vartotojai yra labai patenkinti tuo, ką gali pasiūlyti Bet365.

Vienas dalykų, labiausiai tenkinančių klientus bendrovėje Bet365, yra įvairių sporto renginių tiesioginės transliacijos. Dar vienas dalykas, patinkantis klientams, yra lažybų galimybė gyvai (In-Play) ir vienos piniginės sistema (single wallet system).

Vartotojai išties labai patenkinti didžiulėmis sporto įvykių lažybų galimybėmis tinklalapyje Bet365. Ir dar vienas, ne mažiau svarbus dalykas, yra tas, kad Bet365 suteikia galimybę mokėti 28 skirtingomis valiutomis.

Jeigu norite dalyvauti lažybose ar lošti internetinius lošimus, ką tik jums buvo pasiūlyta labai patikima internetinių lošimų sistema. Su Bet365 jūs galite būti tikri, kai statote savo sumas.